fbpx

 MinDHILL to centrum psychologiczne, oferujące kompleksowe wsparcie psychologiczne, terapeutyczne i psychiatryczne, a także diagnostykę osobom dorosłym, młodzieży, dzieciom, parom i rodzinoM.

ISTOTĄ PRACY NASZEGO ZESPOŁU JEST ZMNIEJSZENIE CIERPIENIA, POPRAWA JAKOŚCI ŻYCIA, TOWARZYSZENIE
I WSPIERANIE W PROCESIE ZMIANY I ROZWOJU.

Stacjonarnie

mieścimy się w oleśnicy, 40 minut od Wrocławia

Online

spotkajmy się na videorozmowie gdziekolwiek jesteś

NASZĄ MISJĄ JEST DOTRZEĆ DO KAŻDEJ OSOBY, KTÓRA POTRZEBUJE WSPARCIA.

Terapia online jest równie SKUTECZNA, jak stacjonarna.
Zatem nie czekaj i nie marnuj DŁUŻej swojego Życia, BO możesz JE przeżyć w innej jakości! 

Jak działa terapia online?

WYBIERZ SPECJALISTĘ I POPRZEZ FORMULARZ, UMÓW WIZYTĘ.

JEŚLI NIE WIESZ KOGO WYBRAĆ – NAPISZ DO NAS, CHĘTNIE CI POMOŻEMY.

ZAREZERWUJ DOSTĘPNY TERMIN
I OPŁAĆ WIZYTĘ.

NA NASZE WSPARCIE MOGĄ LICZYĆ
osoby doświadczające:

stresu
i niepokoju

uczucia napięcia, dyskomfortu, gonitwy myśli, trudności z odpoczynkiem, objawów fizycznych tj. bóle w ciele, dolegliwości układu pokarmowego, moczowego, mdłości, częstomocz, zaparcia, suchość w ustach, zaburzenia równowagi, czucia, problemy skórne, pocenie się i inne.

Obniżonego nastroju, depresji

spadku motywacji, przygnębienia, smutku, pogorszenia pamięci i koncentracji, trudności ze snem, poczucia bezsensu i beznadziei, wycofania z kontaktów społecznych, myśli rezygnacyjnych, samobójczych.

Kryzysu, traumy, żałoby

tj. wypadek, choroba, strata bliskiej osoby, zdrada, rozwód, utrata pracy, przemoc, mobing, poczucie utraty kontroli nad swoim życiem, zagubienie i chaos, wyczerpanie i brak sił, bezradność, ból fizyczny i psychiczny.

Uzależnienia, wspóluzależnienia, DDA

nadużywające środków psychoaktywnych (alkohol, leki, narkotyki, dopalacze), doświadczające uzależnień behawioralnych (hazard, komputer, zakupy, telefon, seks), będące w relacji z osobą uzależnioną, dorastające w rodzinie z problemem alkoholowym.

Osoby chcące podnieść jakość swojego życia

Osoby chcące żyć świadomie, podnosić  jakość swojego życia, czuć więcej spokoju i radości na co dzień, żyć na swoich zasadach i sięgać po więcej.

Terapeuci

psychologowie, pracownicy branży pomocowej, którzy chcą się rozwijać, poczuć większą pewność zawodową. Skorzystaj z naszego doświadczenia, wejdź  na wyższy poziom i zarabiaj w lekkości.

Właściciele
firm

którzy chcą świadomie rozwijać swój biznes, inwestować w rozwój siebie i swoich pracowników, rozwijać karierę.

Osoby z kręgu LGBT+

doświadczające stresu mniejszościowego, poczucia nierozumienie i odrzucenia, zmagające się z poczuciem krzywdy, osamotnienia, lęku, smutku, niezadowolenia, żalu, trudności w relacjach

Dzieci i młodzież

doświadczająca trudności adaptacyjnych, problemów wieku dojrzewania, lęku, stresu, depresji, agresji, wycofania, zaburzeń odżywiania, choroby somatycznej, spectrum autyzmu, ADHD.

Opinie

Pani Doktor cierpliwie słucha. Atmosfera podczas wizyty jest bardzo przyjemna. Na wszelkie pytania otrzymałam odpowiedź. Po wizycie uczucie ulgi i zrozumienia.
—-

Gorąco polecam Pana Michała! Świetny specjalista. Pomógł mi zrozumieć samego siebie oraz swoje zachowania. Takich jak on ze świecą szukać.
—-

Pani Joanna spadła mi z nieba i pomogła poskładać życie na nowo. To niezwykle ciepła, serdeczna, mądra i fajna osoba, przy której można się całkowicie otworzyć i zaufać. Zadaje pytania, które otwierają oczy i pomaga zmierzyć się z każdym problemem. Po 10 miesiącach wreszcie mam poczucie kontroli nad własnym życiem, odwagę by realizować marzenia. Polecam każdemu, kto szuka profesjonalnej i skutecznej psychoterapii. Warto!!!!
—-

Pracując nad sobą, stałam się szczęśliwszym człowiekiem który jest zadowolony i odczuwa satysfakcję ze swojego życia.
—-

Techniki i sposoby pracy jakie stosuje Pani Asia stale pozytywnie mnie zadziwiają. Niejednokrotnie nie była to prosta droga, ale nic co proste raczej nie prowadzi do tak dużych zmian w życiu.
—-