fbpx

Rodzic jako przywódca stada – czyli jak budować nowoczesne przywództwo w rodzinie? – wykład i warsztat

02.02.2018 (piątek), godz. 16.00-17.00 wykład, godz. 17.30-20.30 warsztat

Czujesz się czasem zagubiony/a wśród różnych, często sprzecznych, koncepcji wychowywania dzieci? Chcesz szanować granice i potrzeby swoich dzieci i nie wiesz jak jednocześnie być przywódcą w rodzinie? Czasem wydaje Ci się, że Twoje dzieci wchodzą Ci na głowę, a czasem czujesz, że jesteś w stosunku do nich zbyt surowy/a?
Nie wiesz, jak być autorytetem dla swoich dzieci, bez strachu, nagród i kar?

Zapraszamy na spotkanie, podczas którego będziemy zastanawiać się na tym:

– jak odnaleźć swój indywidualny styl rodzicielski

– jak być naturalnym liderem dla swoich dzieci i jednocześnie okazywać im szacunek

– jak budować swój autorytet w rodzinie

Spotkanie będzie miało dwa etapy:
I część – wykład, podczas którego Słuchacze będą mogli zapoznać się z wiedzą na powyższe tematy i uzyskać inspiracje, jak wcielać tę wiedzę w życie.

II część – warsztat, podczas którego Uczestnicy będą mieli okazję podyskutować, poszukać pomysłów, jak rozwiązać trudne kwestie z ich rodzinnego życia, przećwiczyć nabyte umiejętności.

Można wziąć udział w samym wykładzie. Wykład jest obowiązkowy dla osób, które chcą wziąć udział w warsztacie (będziemy opierać się na wiedzy przekazanej podczas wykładu).

Koszt:  wykład: 30 zł/osoba, 45 zł/para, warsztat: 90 zł/osoba, 160 zł/para

Warunki uczestnictwa: zgłoszenie telefoniczne lub mailowe, wpłata oznacza rezerwacje miejsca.

Prowadząca:
Anna Mazek – psycholog, psychoterapeuta, trenerka Familylab*, mama.
W Klinice Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Poznaniu prowadzi konsultacje i terapie dla rodzin, warsztaty i grupy dla rodziców, szkolenia i superwizje dla przedszkoli i szkół, pracuje z rodzicami w sytuacji kryzysu. Wciąż poszukuje nowych podejść do wychowania dzieci.
Kształciła się w zakresie terapii poznawczo-behawioralnej, Terapii Schematu wg J. Younga oraz Racjonalnej terapii Zachowań. Aktualnie jest w procesie kształcenia w Szkole Psychoterapii atestowanej przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji.

* Familylab – międzynarodowa organizacja założona przez duńskiego pedagoga i terapeuty rodzinnego Jespera Juula, zrzeszająca profesjonalistów pracujących z rodzinami i wychowawcami, którzy wyznają podobne, oparte na poszanowaniu godności ludzkiej, wartości i chcą w ten sposób współtworzyć zdrowsze i bardziej szczęśliwe społeczeństwo.www.family-lab.plwww.jesperjuul.pl