fbpx

23 marca 2018 (piątek) godz. 16:30-17:30 wykład, 17.30-20.00 warsztat

Zachowania agresywne u dzieci budzą niepokój rodziców, którzy nie wiedzą jak reagować w trudnych sytuacjach. Agresja przybiera różne formy, dlatego warto wiedzieć jak na nią reagować, by wesprzeć dziecko i zbliżyć się do niego w relacji, otwierając wzajemny dialog i zrozumienie, jednocześnie ucząc dziecko przekształcania agresji w konstruktywne działanie.

Podczas spotkania odpowiem na pytania:

# Czym jest agresja u dzieci?
# Skąd się bierze agresja?
# Jak właściwie na nią reagować?
# Jak nauczyć dziecko radzenia sobie z silnymi emocjami?
# Co robić kiedy rodzeństwo ze sobą walczy?

Spotkanie podzielone jest na dwie części:
I część – wykład, godz. 16:30 – 17:30
II część – warsztat, godz. 17:30 – 20:00

Można wziąć udział w samym wykładzie. Wykład jest obowiązkowy dla osób, które chcą wziąć udział w warsztacie.

W trakcie warsztatu rodzice będą mieli okazję do przedyskutowania i poszukania pomysłów rozwiązań trudnych sytuacji z ich rodzinnego domu. Zachęcam więc do przygotowania własnych przykładów konkretnych sytuacji.

Prowadząca: Katarzyna Kubiczek
Jestem mamą dwóch synów i córki. Macierzyństwo okazało się drogą, która każdego dnia pozwala mi poznawać siebie i dowiadywać o sobie rzeczy, o których istnieniu nie miałabym pojęcia. Choć zaczynałam od metod behawioralnych, szybko zrozumiałam, że nie są tym, czym chciałabym definiować się jako mama i mniej więcej wtedy zaczęła się moja przygoda z budowaniem relacji z moimi dziećmi opartej na autentyczności, odpowiedzialności, równej godności i integralności. Tym doświadczeniem dzielę się na blogu oraz spotykając się z rodzicami i opiekunami pracującymi z dziećmi. Zawodowo jestem trenerem Familylab Polska. Pragnę poprzez swoją pracę wspierać dorosłych w budowaniu świadomych relacji z dziećmi.

Koszt inwestycji:
Udział w wykładzie: 30zł/osoba, 45zł/para
Udział w warsztacie: 90zł/osoba, 160zł/para (dla osób, które brały udział w wykładzie/seminarium we wcześniejszym terminie)
Udział w wykładzie + warsztacie: 120zł/osoba, 205zł/para

Warunki uczestnictwa: zgłoszenie telefoniczne, mailowe, osobiste, wpłata oznacza rezerwacje miejsca.

Zapisy: w związku z ograniczoną liczbą miejsc, obowiązują zapisy – Centrum Psychologiczne w Oleśnicy, ul. Słowackiego 5 (1 piętro), tel. +48 500 344 005, poniedziałek – piątek godz. 9:00 – 21:00, lub mailowo biuro@dobrypsycholog.biz.